CrAzY FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Писна ли ви вече!?

+2
RaLi.. Love You
Maria
6 posters

Go down

Писна ли ви ?

Писна ли ви вече!? Vote_lcap43%Писна ли ви вече!? Vote_rcap 43% 
[ 3 ]
Писна ли ви вече!? Vote_lcap29%Писна ли ви вече!? Vote_rcap 29% 
[ 2 ]
Писна ли ви вече!? Vote_lcap28%Писна ли ви вече!? Vote_rcap 28% 
[ 2 ]
 
Общо гласове : 7
 
 

Писна ли ви вече!? Empty Писна ли ви вече!?

Писане by Maria Чет 22 Ное - 20:22

Хора, не ви ли писна постоянно по ТВ-то да дават едни и същи изпълнители с едни и същи песни и то все тъпо R'n'B...Направо вече ми се повръща от тях...Говоря за тея изпълнители кат' Rihanna, Nicole, 50 Cent, J.T...особенно оная песен на J.T и 50-то ми харесваше отначало като излезе, а ся не искам да я чувам...Не бихте ли искали малко разнообразие като - истински поп, пънк, рок...малко денс?Аз лично мноУ ще се радвам ако поне 1 ТВ не пуска тея бози...Всъщност то имаше една eTV, още я има де, ама онея идиоти от кабелната я бяха пуснали за около 1 седмица и след тва я махнаха...
Maria
Maria
CrAzY FoRuM AdMin

Female
Брой мнения : 4468
Age : 28
Местожителство: : Абе верно, къде живея аз?
Registration date : 04.11.2007

https://crazyforum4ever.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by RaLi.. Love You Чет 22 Ное - 20:43

Аз пък бих се радвала ако пускаха някъде... Метъл... Не само заради това, че ми е любимия стил ами... Най- много са феновете на метъла... Квото и да си говорим тей е... Ама не си обеснявам що никъде не пускат Менсън или пък Слипкнот??? Що е така..
RaLi.. Love You
RaLi.. Love You
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 3327
Age : 29
Местожителство: : Spain
Registration date : 04.11.2007

http://www.otka4enataaaa.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by Maria Чет 22 Ное - 20:52

InLoF... BuT uNsHaReD.. написа:Аз пък бих се радвала ако пускаха някъде... Метъл... Не само заради това, че ми е любимия стил ами... Най- много са феновете на метъла... Квото и да си говорим тей е... Ама не си обеснявам що никъде не пускат Менсън или пък Слипкнот??? Що е така..
Да, Метъл също:P:
Maria
Maria
CrAzY FoRuM AdMin

Female
Брой мнения : 4468
Age : 28
Местожителство: : Абе верно, къде живея аз?
Registration date : 04.11.2007

https://crazyforum4ever.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by I wiLL aLwaYs LoVe You!!! Чет 22 Ное - 21:27

Викс, тях не ги пускат щоТ са изроди и някУй можИ дЪ сЪ стресне Писна ли ви вече!? 919799
ИнЪчи нЪ мен не ми е писналУу Писна ли ви вече!? 919799 Една песен мога да я слушЪъм 1000 пъти и да не ми писне.. Зависи от песентЪ есте.. :P:
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 2943
Age : 29
Местожителство: : BapHa
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by Videto Вто 16 Дек - 15:26

Завси от песента ама от някои ми писва
Videto
Videto
{CrAzY_FoReVer}

Female
Брой мнения : 1625
Age : 29
Местожителство: : Казанлък май таун
Registration date : 05.11.2007

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by Denito_CF Сря 18 Ное - 16:27

о мъ фъ гъ...писна ми да...само едно и сащо пеят баси...и то да го пеят кат хората пак те се лигавят...от рап напраиха на поп...от метала напраиха поп...от рока стана чалка...напрау нзнам ше се прасна.... Писна ли ви вече!? 234784
Denito_CF
Denito_CF
Манияк
Манияк

Male
Брой мнения : 344
Age : 28
За мен... : <LuD_Po{PrIr*Da}>
Registration date : 31.01.2008

http://forumat.19.forumer.com

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by Maria Сря 18 Ное - 18:28

Тая тема е актулана за момента, тъпите телевизии пак повтарят старите им и тъпи песни, просто няма никакво разнообразие... да вземат пример от английските или немските телевизии, поне там има малко разнообразие. На наще съм им много ядосана напоследък, имаше период, в който пускаха много хубава музика, а сега е някакъв ужас! Тая Инна като я видя и ми идва не знам какво да направя... Толкова е грозна, и на всичкото отгоре не може да пее ИЗОБЩО! Оная лудата и тя е същтата като нея, другата пък вие като някой вълк, третите пък тръгнали на вампири да се правят...
Без коментар.
Maria
Maria
CrAzY FoRuM AdMin

Female
Брой мнения : 4468
Age : 28
Местожителство: : Абе верно, къде живея аз?
Registration date : 04.11.2007

https://crazyforum4ever.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by Denito_CF Пет 20 Ное - 15:48

правилно...
Denito_CF
Denito_CF
Манияк
Манияк

Male
Брой мнения : 344
Age : 28
За мен... : <LuD_Po{PrIr*Da}>
Registration date : 31.01.2008

http://forumat.19.forumer.com

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by RaLi.. Love You Съб 21 Ное - 0:47

Denito_CF написа:о мъ фъ гъ...писна ми да...само едно и сащо пеят баси...и то да го пеят кат хората пак те се лигавят...от рап напраиха на поп...от метала напраиха поп...от рока стана чалка...напрау нзнам ше се прасна.... Писна ли ви вече!? 234784

Метълът станал на Поп? Ти чуваш ли се? Това, че слушаш бозичка от рода на ЛП , и че те се провалиха тотално, далеч НЕ значи че Метъла е станал ПОП! .. Пич, като прослушаш ИСТИНСКИ метъл, ще си говорим отново. НЕ ОБИЧАМ хора които НЕ знаят какво говорят да изказват мнение. Дръж си го за себе си, след като дори НЕ слушаш такава музика, ясно?

Когато РОКЪТ стане ЧАЛГА, значи е свършил света, моето момче, осъзнай се! Говориш и пишеш врели не кипели, не ме карай да се смея.

Друга е темата за нашите телевизийки които пускат некви жалки "парчета" които се водят сегашните яки хитове. В крайна сметка телевизиите въртят това, което се слуша, това което им докарва повече зрители т.е- тези "страшни хитчета".
Относно мацката Инна- аз мисля че си пее, все пак е завършила музикално училище, и кво пък- кефят и се. Не ми пречи. Все ми е 5 какво пускат по нашите телевизии. Дразня се само че по скоро не са правили Рок или Метъл Уикенд по МТВ. Тва е телевизията която аз слушам.. Ии много се кефя защото вече по- честичко се случва да засека някоя песничка на Слипнот, Менсън.. и т.н.
RaLi.. Love You
RaLi.. Love You
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 3327
Age : 29
Местожителство: : Spain
Registration date : 04.11.2007

http://www.otka4enataaaa.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by Denito_CF Съб 21 Ное - 15:32

RaLi.. Love You написа:
Denito_CF написа:о мъ фъ гъ...писна ми да...само едно и сащо пеят баси...и то да го пеят кат хората пак те се лигавят...от рап напраиха на поп...от метала напраиха поп...от рока стана чалка...напрау нзнам ше се прасна.... Писна ли ви вече!? 234784

Метълът станал на Поп? Ти чуваш ли се? Това, че слушаш бозичка от рода на ЛП , и че те се провалиха тотално, далеч НЕ значи че Метъла е станал ПОП! .. Пич, като прослушаш ИСТИНСКИ метъл, ще си говорим отново. НЕ ОБИЧАМ хора които НЕ знаят какво говорят да изказват мнение. Дръж си го за себе си, след като дори НЕ слушаш такава музика, ясно?

Когато РОКЪТ стане ЧАЛГА, значи е свършил света, моето момче, осъзнай се! Говориш и пишеш врели не кипели, не ме карай да се смея.

Друга е темата за нашите телевизийки които пускат некви жалки "парчета" които се водят сегашните яки хитове. В крайна сметка телевизиите въртят това, което се слуша, това което им докарва повече зрители т.е- тези "страшни хитчета".
Относно мацката Инна- аз мисля че си пее, все пак е завършила музикално училище, и кво пък- кефят и се. Не ми пречи. Все ми е 5 какво пускат по нашите телевизии. Дразня се само че по скоро не са правили Рок или Метъл Уикенд по МТВ. Тва е телевизията която аз слушам.. Ии много се кефя защото вече по- честичко се случва да засека някоя песничка на Слипнот, Менсън.. и т.н.

шш ямлак(просто съм ядосан)слушам си и метъл и рок и почти сичко слушам...чувал съм много песни дето са почти поп а попринцип се водят меъл или рок...баси тъпото ти от де знаеш кво слушам аз а?

ПС:просто забрави че съм казал нещо ок?не ми се спори AGAIN!
Denito_CF
Denito_CF
Манияк
Манияк

Male
Брой мнения : 344
Age : 28
За мен... : <LuD_Po{PrIr*Da}>
Registration date : 31.01.2008

http://forumat.19.forumer.com

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by Maria Съб 21 Ное - 18:47

RaLi.. Love You написа:Относно мацката Инна- аз мисля че си пее, все пак е завършила музикално училище, и кво пък- кефят и се. Не ми пречи. Все ми е 5 какво пускат по нашите телевизии. Дразня се само че по скоро не са правили Рок или Метъл Уикенд по МТВ. Тва е телевизията която аз слушам.. Ии много се кефя защото вече по- честичко се случва да засека някоя песничка на Слипнот, Менсън.. и т.н.

MTV не бях пускала от не знам колко време, просто защото засичам все едни и същи тъпи негри там и преди малко пускам и даваха Making of OneRepublic - Say (All I Need) ... ама хванах точно накрая и вече брояха 3,2,1 и клип! По-добре да не бях го виждала, защото точно тоя клип ми беше страшно интересно да видя как са го правили, а аз хванах самия клип... ох, дано да го повторят, гледам в програмата им, че утре пак ще дават Писна ли ви вече!? 919799 Не, наистина съм многооо приятно изненадана от MTV, не бях виждала нещо хубаво там от месеци, когато даваха Ронан Кийтинг xD В момента дават Foo Fighters ли какви са, май наистина са си пооправили програмата Писна ли ви вече!? 919799

P.S Леле колко глупости изписах.. Писна ли ви вече!? 919799
Maria
Maria
CrAzY FoRuM AdMin

Female
Брой мнения : 4468
Age : 28
Местожителство: : Абе верно, къде живея аз?
Registration date : 04.11.2007

https://crazyforum4ever.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by RaLi.. Love You Нед 22 Ное - 17:09

Denito_CF написа:
RaLi.. Love You написа:
Denito_CF написа:о мъ фъ гъ...писна ми да...само едно и сащо пеят баси...и то да го пеят кат хората пак те се лигавят...от рап напраиха на поп...от метала напраиха поп...от рока стана чалка...напрау нзнам ше се прасна.... Писна ли ви вече!? 234784

Метълът станал на Поп? Ти чуваш ли се? Това, че слушаш бозичка от рода на ЛП , и че те се провалиха тотално, далеч НЕ значи че Метъла е станал ПОП! .. Пич, като прослушаш ИСТИНСКИ метъл, ще си говорим отново. НЕ ОБИЧАМ хора които НЕ знаят какво говорят да изказват мнение. Дръж си го за себе си, след като дори НЕ слушаш такава музика, ясно?

Когато РОКЪТ стане ЧАЛГА, значи е свършил света, моето момче, осъзнай се! Говориш и пишеш врели не кипели, не ме карай да се смея.

Друга е темата за нашите телевизийки които пускат некви жалки "парчета" които се водят сегашните яки хитове. В крайна сметка телевизиите въртят това, което се слуша, това което им докарва повече зрители т.е- тези "страшни хитчета".
Относно мацката Инна- аз мисля че си пее, все пак е завършила музикално училище, и кво пък- кефят и се. Не ми пречи. Все ми е 5 какво пускат по нашите телевизии. Дразня се само че по скоро не са правили Рок или Метъл Уикенд по МТВ. Тва е телевизията която аз слушам.. Ии много се кефя защото вече по- честичко се случва да засека някоя песничка на Слипнот, Менсън.. и т.н.

шш ямлак(просто съм ядосан)слушам си и метъл и рок и почти сичко слушам...чувал съм много песни дето са почти поп а попринцип се водят меъл или рок...баси тъпото ти от де знаеш кво слушам аз а?

ПС:просто забрави че съм казал нещо ок?не ми се спори AGAIN!

Аз от думи на лапета не се засягам. От къде знам какво слушаш ли? Претендираш ми че си фен на метълът и рока, а в Какво слушате в момента, пишеш некви песнички на групи които са МИНАЛИ покрай метъла и НЯМАТ нищо общо с него. Ако си мислиш че с НАЙТУИШ си метъл, си се заблудил ЖЕСТОКО!. Найтуиш ОТДАВНА са комерс и се превърнаха в поредната ЖАЛКА банда. НЕ МИ СПОРИ какво слушаш! Позите отдалече се познават млади момко. И НЕ МЕ засяга какво си чул и какво не си- както казах НЕ МИ СЕ ПРАВИ на метъл с шибаните ЛИНКИН ПАРК.

ЯСНО? .. не ми се прави на много знаещ и много умен, просто защото съм израснала с тази музика, така че по- добре не си прави труда да ми пишеш още мненинйца, защото НЕ ми се занимава с деца, НЕзнаещи нищо за тази култура. Аре вари слушай техно и чалга и не ми се прави на голямата работа. \\// !
RaLi.. Love You
RaLi.. Love You
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 3327
Age : 29
Местожителство: : Spain
Registration date : 04.11.2007

http://www.otka4enataaaa.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by Marco Sturm Съб 2 Яну - 5:49

RaLi.. Love You написа:Аз пък бих се радвала ако пускаха някъде... Метъл... Не само заради това, че ми е любимия стил ами... Най- много са феновете на метъла... Квото и да си говорим тей е... Ама не си обеснявам що никъде не пускат Менсън или пък Слипкнот??? Що е така..

Има и такива телевизии, по които пускат песни само в определени стилове, но в България не са известни и достъпни. Иначе по темата - пускат това, което се рекламира, модерно е и се слуша от масата хора, за да има по-висок рейтинг. Като те дразнят тея телевизии, просто не ги гледай.
Marco Sturm
Marco Sturm

Male
Брой мнения : 16
Age : 33
Registration date : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by Maria Съб 2 Яну - 17:54

Marco Sturm написа:
RaLi.. Love You написа:Аз пък бих се радвала ако пускаха някъде... Метъл... Не само заради това, че ми е любимия стил ами... Най- много са феновете на метъла... Квото и да си говорим тей е... Ама не си обеснявам що никъде не пускат Менсън или пък Слипкнот??? Що е така..

Има и такива телевизии, по които пускат песни само в определени стилове, но в България не са известни и достъпни.
Имам едни такива английски... По Scuzz мисля че беше.. пускат само рок и метъл.
Maria
Maria
CrAzY FoRuM AdMin

Female
Брой мнения : 4468
Age : 28
Местожителство: : Абе верно, къде живея аз?
Registration date : 04.11.2007

https://crazyforum4ever.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by RaLi.. Love You Пон 4 Яну - 10:02

Marco Sturm написа:
RaLi.. Love You написа:Аз пък бих се радвала ако пускаха някъде... Метъл... Не само заради това, че ми е любимия стил ами... Най- много са феновете на метъла... Квото и да си говорим тей е... Ама не си обеснявам що никъде не пускат Менсън или пък Слипкнот??? Що е така..

Има и такива телевизии, по които пускат песни само в определени стилове, но в България не са известни и достъпни. Иначе по темата - пускат това, което се рекламира, модерно е и се слуша от масата хора, за да има по-висок рейтинг. Като те дразнят тея телевизии, просто не ги гледай.

Ти недей да ми знаеш много. Ако си ми прочел всичките постове, щеше да видиш че ЯСНО преди теб съм написала точно това, което и ти- че телевизиите се запълват с това, което е "модерно" за да пълнят джобчетата.
RaLi.. Love You
RaLi.. Love You
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 3327
Age : 29
Местожителство: : Spain
Registration date : 04.11.2007

http://www.otka4enataaaa.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by Marco Sturm Сря 6 Яну - 13:00

Така е. Сега прочетох другите ти постове и го видях. И все пак я карай по-спокойно, няма нужда да ми се правиш на голяма.
Marco Sturm
Marco Sturm

Male
Брой мнения : 16
Age : 33
Registration date : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by RaLi.. Love You Пет 8 Яну - 23:33

иха, не знаех че някой може да ми казва на каква мога и не мога да се правя.
RaLi.. Love You
RaLi.. Love You
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 3327
Age : 29
Местожителство: : Spain
Registration date : 04.11.2007

http://www.otka4enataaaa.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by Videto Съб 9 Яну - 23:45

Вико,спокойно Писна ли ви вече!? 456468
Videto
Videto
{CrAzY_FoReVer}

Female
Брой мнения : 1625
Age : 29
Местожителство: : Казанлък май таун
Registration date : 05.11.2007

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by RaLi.. Love You Вто 12 Яну - 21:10

аз съм си спокойна.
RaLi.. Love You
RaLi.. Love You
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 3327
Age : 29
Местожителство: : Spain
Registration date : 04.11.2007

http://www.otka4enataaaa.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Писна ли ви вече!? Empty Re: Писна ли ви вече!?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите