CrAzY FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nickelback

3 posters

Go down

Nickelback Empty Nickelback

Писане by I wiLL aLwaYs LoVe You!!! Съб 10 Ное - 13:29

Хмм.. мнениетУ Ви зЪъ наЙ-веЛИкЪтЪ /спУреД меНи/ Рок грУпъЪ? Не сЪъ ли тЕ дЪ бесТ? ЛюбимЪ песеН? НаЙ-тЪъжнЪтЪ тяХнЪ песеН спУреД Вас? Кфо мисЛитЕ зЪ бе3умнУ гоТиниТе клиПУве? Ревали лИ сте нЪ нЯкУй Ут тЯх /амЪ чеснУ :geek: /? КоЙ Ут членУвеТе нЪъ грУпЪтЪ /Чад Кругер, Майк Кругер, Раян Пийк и Брандън Кругер/ Ви феНиИ наЙ-мноУ? ВсичкУ ФоР тЯх - H3R3 :geek:
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 2943
Age : 29
Местожителство: : BapHa
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Nickelback Empty Re: Nickelback

Писане by Maria Съб 10 Ное - 20:49

Харесват ми, но не са ми любимци.Наистина имат много яки клипове...Любим ми е на Savin` Me...май нещо такова беше...Но любимите ми песни са Rockstar & Photograph.Най ме кефи барабаниста...Не го знам как се казва...Ми тва е от мен. :roll:
Maria
Maria
CrAzY FoRuM AdMin

Female
Брой мнения : 4468
Age : 29
Местожителство: : Абе верно, къде живея аз?
Registration date : 04.11.2007

https://crazyforum4ever.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Nickelback Empty Re: Nickelback

Писане by I wiLL aLwaYs LoVe You!!! Нед 20 Юли - 13:51

WoW.. Кфо гадну съм писала с малки и големи букви.. Чак на мене ми е гадно да си го чета.. *мъдрите ми слова НЯх Nickelback 919799*
Ъмм.. значее.. Супер смислени текстове вадят.. Клиповете са уникално яки! ;] Първата тяхна песен, коят чух май беше Savin' Me.. И от нея сЪ зарибих и теглих кату за световно.. ;d Ъъ.. Клипа на койт ревах май беше Someday.. До колкот помня де.. ;D Същу мноУ мЪ кефи и клипа на Hero.. :P: Чад вади уникално як глас.. Напрау мъ разкъртва.. ;]] Мноу мъ кефи и гласа на беквокала.. Май Раян Пийк сЪ каЪше.. ;p
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 2943
Age : 29
Местожителство: : BapHa
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Nickelback Empty Re: Nickelback

Писане by RaLi.. Love You Нед 20 Юли - 16:05

Ми.. значи.. Според мен ас добра група, но най великата рок група?! Имат още мноого да учат за рок музиката.. Тяхното даже не звучи като рок.. Може би някаф преработен и възможно най- лекия рок.. Като цяло има една песен дет ми харесва и тя е адски стара и не мога даже да я намеря в нета.. Представете си колко е стара.. Бях много малка като се кефех на песента.. Таа.. За мен най- великата рок група е Дийп Пърпъл.. Ноо може да се каже че и Куин са адски добри а и Ей си Ди си не си поплюват.. Просто за мен Никълбек са некфи.. лиготии.. за мен това не е рок.. И който не ми вярва ся ш го докажа.. Това което Никълбек правят никога няма да бъде рок..
http://www.vbox7.com/play:99e94f72 - Deep Purple
http://www.vbox7.com/play:fe24b805 - Nickelback
RaLi.. Love You
RaLi.. Love You
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 3327
Age : 29
Местожителство: : Spain
Registration date : 04.11.2007

http://www.otka4enataaaa.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Nickelback Empty Re: Nickelback

Писане by I wiLL aLwaYs LoVe You!!! Нед 20 Юли - 16:45

Ми, съгласна съм, че не са точно рок.. Те се определят като Groove Rock.. пЪ' тфа дет съм го писала в началото не знам от де съм го мъдрила, амЪ не могЪ дЪ оспоря, че СЪМ ЕДИН ВЕЛИК МОЗЪК!!! Nickelback 919799


Бе мани.. най- великия си ти.. А що опира до музика.. Мм.. направо айнщайн на глупостта Nickelback 919799 ..
Peace \\// by: Rali.. Love you..
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 2943
Age : 29
Местожителство: : BapHa
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Nickelback Empty Re: Nickelback

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите