CrAzY FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Антипатични личности...?!

2 posters

Go down

Антипатични личности...?! Empty Антипатични личности...?!

Писане by Maria Пон 30 Юни - 11:04

Предполагам, че за всеки един от вас има хора, които го дразнят.Независмо дали са някои "звезди" , спортисти или пък просто обикновенни хора.Та предлагам тук, да напишем тези хора, които ни дразнят толкова много и естественно с какво и защо ни дразнят Антипатични личности...?! 919799

Аз съм първа...Ще има да пиша, че може и да ми писне Антипатични личности...?! 919799 И да се наложи после да направя едит Антипатични личности...?! 919799
Започвам от българският теливизионен екран т.е водещи и подобия на водещи Антипатични личности...?! 919799
Слави Трифонов - дразни ме с поведението си...прекалено надут, а всъщност е нищо.
ДенислИв...Новев - същата причнина като слави, но е прекалено тъп.
Азис - той/тя ме дразни с поведение, външен вид, простащина...но всъщност вече започна да ми става смешен
Аууу Платненка т.е пламена от МИ - прекално грозна и тъпа мутра и не знам що но ми е страшно антипатична!Особенно начина по който говори...Също и Румен Лигата от зелка или две...
Сега да преминем към спортистите...
Дразнят ме прекалено прехвалени футболисти или някои дето постоянно ми надуват главата с тях "колко голям сладур бил или какви татуировки имал" мене това нещо не ме интересува, но имам чувството, че се опитват да ме "зарибят" по такива, но аз не се поддавам лесно Антипатични личности...?! 919799
Примери за такива...Фернандо Торес - точно по горната причина, Кристиано Роналдо, Бербатов, Роналдиньо...който напоследък са го забравили.Май други няма Антипатични личности...?! 919799
А сега обикновенните хора от моя тъп град...
Няма точно някой който да ме дразни постоянно, защото тука са едни лицемери и клюкари всичките...Но пък за сметка на това са достатъчно тъпи, че от тях можеш да разбереш каквото искаш, за всеки един от даскалото, дори без да разберат за какво ще използваш информациятa Антипатични личности...?! 919799 Поне аз умея да го правя...
Maria
Maria
CrAzY FoRuM AdMin

Female
Брой мнения : 4468
Age : 29
Местожителство: : Абе верно, къде живея аз?
Registration date : 04.11.2007

https://crazyforum4ever.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Антипатични личности...?! Empty Re: Антипатични личности...?!

Писане by RaLi.. Love You Пон 30 Юни - 20:48

хЪъ.. ем.. известни личности мога много да изреждам ама с хора май е по интересно..
Начи на 1-во място точно ся ме дразни една Симона.. Причината е, че уж е фр на Валери ама тъпата крава го харесва.. Сигурна съм!.. един път в импулса му беше написала някъф такъф коментар "Ооо Любов моя (ОМГ тфа прозвуча ненормално сладко) и т.н. бля бля".. Тогава ме ядоса, и тфа определено значи ВОЙНА!
Така.. Втори човек.. Теодора. Тъпа патка дет са мисли за мноу важна, ама показах и аз де тряаа седи.. Кранта исипана.. Кхх.. суупер ме нерви.. баси и истеричката и тъпачката и.. ауу.. грр..
Третуу.. Ъм.. Едни две кранти дет ш идват в класа тая година.. Някфа Павлина и др-та не я знам ква е.. аз я блокнах де.. смисъл Павлина.. мама и убита!.. Баси ко ш търсят в класа уе.. Бахтии крантичките.. как са намърдаха.. ш им еба маата .. пф..
4. .. Една кранта дет отмъкна момчето на Цецито.. кучка!!
5. Пак Симона.. щот иска да земе Валери.. не че той ма харесва важното е да си Рошав! Или както мама вика Да си постриган на карета..
6. Майка ми.. Ама забрайх ко щях да пиша за нея.. няаа значение.. Ми ай спирам че мноо нещу стана.. ай край за ся
RaLi.. Love You
RaLi.. Love You
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 3327
Age : 29
Местожителство: : Spain
Registration date : 04.11.2007

http://www.otka4enataaaa.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите