CrAzY FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Жаргон

3 posters

Go down

Жаргон Empty Жаргон

Писане by I wiLL aLwaYs LoVe You!!! Съб 29 Мар - 19:43

Такам.. Вие на жаргон ли говорите? "ма", "бе", "уе" и други такива обрЪщениЙцъЪ често ли се употребяват от вас? Мм.. а псУфЪтИ лиИ? А псувате ли даже когато не сте изнервениИ {катУ менеЖаргон 919799}? Ъъ.. даЖиИ нескЪ нЪ състезаниетУ псувах щоТ Алекс бешИ пЪърфФа.. СмисЪл от кеФ.. НекФуУ "Алекс, браУ, уЕ, маЙка ти да..." Жаргон 919799 и сЪ мятЪм върхУ нея и тей.. Жаргон 919799 А, по принцип когато чуете някой да си вървят и да си говорят примерно на "путко", "кучке" и т.н. как реагирате? Мм.. с някоЙ говорите ли си теЙ? Ъм, кЪт чуете момиче да псува как ви изглежда от страни? НяЪ питЪм как ви изглежда момче щоТ за тяХ е някак си по-нормалнУ и все пак кажетИ, акУ ви сЪ казва.. Жаргон 919799 Мм.. дрУгУ ко.. Пфф, забраЙх си мисЪлтЪ.. По скаЙпЪ мЪ прекъснаха Жаргон 919799 Абе като цяло кФо мислите за псуването и говоренето на жаргон и кФо е отношението ви? Жаргон 482273
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 2943
Age : 29
Местожителство: : BapHa
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Жаргон Empty Re: Жаргон

Писане by RaLi.. Love You Съб 29 Мар - 19:47

Начи сори че ти прекъснах мисълта.. Ъм начи аз с мойте фр. мноу често се обиждаме, прикааме си на ма, викаме си кучки нз си кво.. Абе.. много често.. Даже и в скайпа с някои от хората които знам че няма да ми се обидят си приказвам тей.. И аз без да са изнервям псувам.. А пък кат съм изнервена напрао бой.. Иии.. ДдЗ.. Иначе е супер тъпо по улиците и по оживените работи (не моа са изкажа чак) да псуваш кат каруцар или.. абе.. простотия! Тфа е за ся..
RaLi.. Love You
RaLi.. Love You
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 3327
Age : 29
Местожителство: : Spain
Registration date : 04.11.2007

http://www.otka4enataaaa.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Жаргон Empty Re: Жаргон

Писане by Videto Съб 29 Мар - 20:49

RaLi.. Love You написа:Начи сори че ти прекъснах мисълта.. Ъм начи аз с мойте фр. мноу често се обиждаме, прикааме си на ма, викаме си кучки нз си кво.. Абе.. много често.. Даже и в скайпа с някои от хората които знам че няма да ми се обидят си приказвам тей.. И аз без да са изнервям псувам.. А пък кат съм изнервена напрао бой.. Иии.. ДдЗ.. Иначе е супер тъпо по улиците и по оживените работи (не моа са изкажа чак) да псуваш кат каруцар или.. абе.. простотия! Тфа е за ся..
Съгласна съм :lol!: каруцари Жаргон 919799
Videto
Videto
{CrAzY_FoReVer}

Female
Брой мнения : 1625
Age : 29
Местожителство: : Казанлък май таун
Registration date : 05.11.2007

Върнете се в началото Go down

Жаргон Empty Re: Жаргон

Писане by I wiLL aLwaYs LoVe You!!! Съб 29 Мар - 22:09

Мм.. начи сЪм карУцарчиИ.. ОсобеннУ каТ сЪъм с ЖулЪъ.. Жаргон 919799 Ми.. аз не многУ не сЪ съобразявам къде съм.. АкУ сЪм нерФна хич не ме грее.. Ъъм и такофъЪ.. МноУ честУ нареждам майкъЪ.. Кът мЪ изнерви и напраУ.. Есте , като я нямЪ де.. Смисал не пред нея.. Иначе пред наще си псувам.. Е не мнаУ здраво де, амЪ поне "ебаси", "ебахти" или пЪк нареждам някой г-жа.. "Тая по английски е баси простата" и некФи такис.. Мм.. дрУгУ ко.. Абе не знаМ обаче постояннУ си псувам..
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 2943
Age : 29
Местожителство: : BapHa
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Жаргон Empty Re: Жаргон

Писане by RaLi.. Love You Съб 29 Мар - 22:25

М/д и аз си псувам пред мама и тати ;)
RaLi.. Love You
RaLi.. Love You
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 3327
Age : 29
Местожителство: : Spain
Registration date : 04.11.2007

http://www.otka4enataaaa.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Жаргон Empty Re: Жаргон

Писане by I wiLL aLwaYs LoVe You!!! Съб 29 Мар - 22:27

Ми то няЪ лошуУ.. Жаргон 919799
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 2943
Age : 29
Местожителство: : BapHa
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Жаргон Empty Re: Жаргон

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите