CrAzY FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Болка..

Go down

Болка.. Empty Болка..

Писане by RaLi.. Love You Съб 15 Мар - 16:32

"Болка,без любов...
Болка,не мога да `и се наситя`
Болка,обчим я груба
Защото е по-добре да чувстваш болка,отколкото нещо друго..."

Хората,който нараняват себе си сякаш не осъзнават,че за някой друг имат стойност. Не говорим само за това. Нима болката е смешна? Нима е смешно това,че някой плаче? Смешно ли е,когато момче плаче? Не е. Нищо не е смешно... Но хората се смеят. Хората са жестоки. Агресия. Това ли е ключовото сега? нима болката е само за слабите? Сила или слабост са сълзите? Нима е толкова странно,просто да ти е мъчно за някой? Да не си в настроение? Различен ли си,когато те боли? Различен ли си? Защо... Защо забога,хората не желаят да живеят? Защо не искат своят последен шанс? Болка? Страдание? ЗАЩО НЕ ИСКАТ СВОЯТ ШАНС?! ЗАЩО НЕ ИСКАТ ЖИВОТА СИ?!


Темата я взех от кидсбг и е на Каси от амарант.фруми.бг ...
Много смислена темичка..
RaLi.. Love You
RaLi.. Love You
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 3327
Age : 29
Местожителство: : Spain
Registration date : 04.11.2007

http://www.otka4enataaaa.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Болка.. Empty Re: Болка..

Писане by RaLi.. Love You Нед 16 Мар - 10:40

Тей.. аз първа ше пиша тука.. Ъм.. да почнем от това че понякога думите нараняват много.. Аз бях разказвала на Ралито, то даже тогаз ко да разказвам тя ме убеждаваше да не правя простотии ама.. Ъм.. Тогава то всъщност не един път ами много пъти съм правила простотии... Сигурно Ралито никога няма да ми прости че дори един път не я послушах, но.. За мен това беше изхода. Това беше светлината която "виждах в тунела" както казват.. Това е болка от любов.. Да те боли адски много и да искаш да крещиш и.. Ох толкова е трудно да го обесня.. Няма по силна болка! Спомням си веднъж с Макс се скарахме и той ми каза нещо, което не трябваше.. Никога няма да му забравя думите. Толкова много се разстроих и Ралито пак ми каза да не правя простотии. Излязох от скайп, мирк и където бях. Отидох си в стаята и не знаех какво да правя. Реших че за мен и за всички ще е по- добре ако ме няма. Взех една релчица от телбод и започнах да си дера ръката. Не помогна много и слязох в кухнята. Взех ножа и.. на другата сутрин се озовах в леглото си. Майк ми стоеше до мен и плачеше. Дори нямаше смелост да ме пита защо го направих. На всичките си приятелки нищо не казах. Даже помня няколко дни след тва Ралито дойде в Разград и ми даваше съвети кво да кажа на фр-тата. Ъм.. тФа .. помня че няколко пъти съм се тровила с хапчета.. Ъъ.. Помня че като скъсахме с Макс пак си срязах ръката и тоя път бях на терасата за да не ме намерят и цяла нощ си стоях там и плаках и .. Уф.. Нз.. Болката е най- ужасното чувство. Още повече като е от любов.. Даже когато си рязах ръката болката от ножа не я усещах. Съвсем честно говоря. Болеше ме от думите, не от това което направих..
RaLi.. Love You
RaLi.. Love You
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 3327
Age : 29
Местожителство: : Spain
Registration date : 04.11.2007

http://www.otka4enataaaa.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите