CrAzY FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КфО мислите за "имитационните бижута"

4 posters

Go down

КфО мислите за "имитационните бижута" Empty КфО мислите за "имитационните бижута"

Писане by RaLi.. Love You Съб 23 Фев - 17:40

Значи за да поразясня:
Какво мислите за така наречените "ментета" или "тенекийки".. ? Купувате ли си такива? Според вас модерни ли са или са проява на лош вкус? .. Или може би не ги харесвате но като ви блесне нещу в окото и ви изглежда яко си купувате? Според вас манистените гривнички и герданчета спадат ли към тази група? Ами айде.. кажете си мнениету ;)
RaLi.. Love You
RaLi.. Love You
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 3327
Age : 29
Местожителство: : Spain
Registration date : 04.11.2007

http://www.otka4enataaaa.dir.bg

Върнете се в началото Go down

КфО мислите за "имитационните бижута" Empty Re: КфО мислите за "имитационните бижута"

Писане by Maria Съб 23 Фев - 18:25

Аз нямам нито едно такова в момента и няма да имам.Имала съм..ама то със стоенето и раждясва.В момента съм с златен синджир (тъй ли се пише?! КфО мислите за "имитационните бижута" 919799 ) и със златно кръстче на него...майка ми иска да му купува нещо сребърно ама аз й казах, че ше си помисля КфО мислите за "имитационните бижута" 919799 И пръстен иска да ми купува, но мене тва ме дразни на ръката...някак си все едно някой те е хванъл за пръста и не те пуска КфО мислите за "имитационните бижута" 919799 Да, понякога тея "бижута" изглеждат яки ама се въздържам...е, може да си купя ама след време не искам да го виждам, а със стоя златния съм от рождения ми ден миналата година и не съм го сваляла от мене...
Maria
Maria
CrAzY FoRuM AdMin

Female
Брой мнения : 4468
Age : 29
Местожителство: : Абе верно, къде живея аз?
Registration date : 04.11.2007

https://crazyforum4ever.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

КфО мислите за "имитационните бижута" Empty Re: КфО мислите за "имитационните бижута"

Писане by I wiLL aLwaYs LoVe You!!! Съб 23 Фев - 19:04

аЗ сЪм нЪ среброУу.. Най мЪ радФъЪт обИцИте ми.. нИ наМ щуУ.. Иначе сЪ кефЯ нЪ тенекетЪъ, амЪ зЪвиси.. АкУ сЪ мнаУ претрупани, нИ мЪ кефЯт.. Мм.. фенЯ сЪ на значкиИ, значкии и пак значкииИи.. мноУ мЪ радФъЪт.. Манестените сЪ.. мИ деЪ знам.. определенУ сЪ джУнджУрийки, амЪ нИзнам.. Афе, зависи от комбинацийкЪтЪ ф кУятУ ги носиш..;]
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 2943
Age : 29
Местожителство: : BapHa
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

КфО мислите за "имитационните бижута" Empty Re: КфО мислите за "имитационните бижута"

Писане by Videto Съб 23 Фев - 19:55

И аз сребро нося и някви там други дет ги имам ама не ги нося мноУ а за гривничките не им изневерявам а пак кат ми кефне ако имам пари си купуАм
Videto
Videto
{CrAzY_FoReVer}

Female
Брой мнения : 1625
Age : 29
Местожителство: : Казанлък май таун
Registration date : 05.11.2007

Върнете се в началото Go down

КфО мислите за "имитационните бижута" Empty Re: КфО мислите за "имитационните бижута"

Писане by RaLi.. Love You Съб 23 Фев - 20:42

ХъХ.. Начи бас фащам че ако ви събера сичките джунджурии пак ша са по- малко от тия в къщи.. Сестра ми е толкоз зарибена че... Ужс.. Само днеска си е купила 3 гердана и 3 гривни.. Малко и били нейните.. Аз нося сребро. Не харесвам тенекета. Тати кат дои и кат си напрая пиърса ш го накарам да ми купи една обица дет мноу си я харесах- неръждаема стомана и е цветна.. Мноу гот.. Според мен и тия мънистените спадат към другите боклучета.. Знам ли.. Не ме кефът.. :)
RaLi.. Love You
RaLi.. Love You
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 3327
Age : 29
Местожителство: : Spain
Registration date : 04.11.2007

http://www.otka4enataaaa.dir.bg

Върнете се в началото Go down

КфО мислите за "имитационните бижута" Empty Re: КфО мислите за "имитационните бижута"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите