CrAzY FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каква музика слушате и каква...

4 posters

Go down

Каква музика слушате и каква... Empty Каква музика слушате и каква...

Писане by Maria Нед 4 Ное - 21:30

Каква музика слушате и каква мразите да слушате?
Maria
Maria
CrAzY FoRuM AdMin

Female
Брой мнения : 4468
Age : 29
Местожителство: : Абе верно, къде живея аз?
Registration date : 04.11.2007

https://crazyforum4ever.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Каква музика слушате и каква... Empty Re: Каква музика слушате и каква...

Писане by RaLi.. Love You Нед 2 Дек - 16:02

Метъл музиката не е крадена от Гърция, Турция или Македония. Метъл изпълнителките не излизат на сцена облечени с дрехи тежащи грамове. Метъл музиката не е свързана с пари, коли, жени, SMS-и GSM-и. Метъл музиката е популярна в цял свят, а не само на Балканите. Метъл изпълнителите не са цигани, без средно и основно образование. Метъл музиката се създава от музикални инструменти, а не от компютър. Метъл изпълнителките не си слагат силикон за да им се вдигне рейтинга. Метъл изпълнителите не се снимат с коли взети под наем. Метъл изпълнителите не играят кючеци. Метъл музиката няма фенове от ромски произход. Метъл изпълнителите не разчитат на домашни и селски животни да изпълняват началото на песните. Метъл изпълнителите не пеят на плейбек.

Май стана ясно кво слушам и кво не...
RaLi.. Love You
RaLi.. Love You
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 3327
Age : 29
Местожителство: : Spain
Registration date : 04.11.2007

http://www.otka4enataaaa.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Каква музика слушате и каква... Empty Re: Каква музика слушате и каква...

Писане by DyingFetuS Съб 22 Дек - 22:40

R.I.P HALIL... написа:Метъл музиката не е крадена от Гърция, Турция или Македония. Метъл изпълнителките не излизат на сцена облечени с дрехи тежащи грамове. Метъл музиката не е свързана с пари, коли, жени, SMS-и GSM-и. Метъл музиката е популярна в цял свят, а не само на Балканите. Метъл изпълнителите не са цигани, без средно и основно образование. Метъл музиката се създава от музикални инструменти, а не от компютър. Метъл изпълнителките не си слагат силикон за да им се вдигне рейтинга. Метъл изпълнителите не се снимат с коли взети под наем. Метъл изпълнителите не играят кючеци. Метъл музиката няма фенове от ромски произход. Метъл изпълнителите не разчитат на домашни и селски животни да изпълняват началото на песните. Метъл изпълнителите не пеят на плейбек.

Май стана ясно кво слушам и кво не...
Напълно съгласен
А по моя вкус хмм можеби нещо от сорта Neo Metal / Heavy Metal / Epic Metal / Metal / Rock / Hard Rock / Thrash / а като състави K0rN / DisturBed / LP / Metallica / Manowar / and many many more
DyingFetuS
DyingFetuS
Зарибен
Зарибен

Male
Брой мнения : 70
Age : 31
Местожителство: : Varna
Registration date : 22.12.2007

Върнете се в началото Go down

Каква музика слушате и каква... Empty Re: Каква музика слушате и каква...

Писане by I wiLL aLwaYs LoVe You!!! Нед 23 Дек - 9:00

БаХ маа мУ, аз нИ сЪм писЪлЪ ли, уЕ?!? Начи първУ дЪ кажЪ ко нИ слушъм.. ЗапочвЪм от ЛП.. Те не ствувЪът. Последния им албум е пълна скръб.. Определено не ме кефят.. Не ме кефи и Мадонна.. ЧеснУ казанУ бих избрала Никол хаХААххаахАХ И тей.. Чалга не слУшЪъм.. КактУ сЪ казвЪ "между другото ми писна, от тъпи песни, на силиконовите чалгаджийки бесни". Не слУшъЪм и Американ ЧлагЪъ.. Т.е. Риана, Никол и ПСД и всички подобни лигавщинки.. СлушЪъм си рап-чиИ.. ПовечкУ R&B и Хип-Хоп-чИ. Еминем рулиръЪ.. От БГ-тЪтЪ, сЯ сЪ кефя на българския Лил Джон Каква музика слушате и каква... 919799 На Джентаро, де.. СъщУ и О ДжитЪтЪ енд Ай тинК, че е тФа.. Каква музика слушате и каква... 919799
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 2943
Age : 29
Местожителство: : BapHa
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Каква музика слушате и каква... Empty Re: Каква музика слушате и каква...

Писане by RaLi.. Love You Нед 23 Дек - 10:57

hYAHuayHAUyaH.. Дееба Рал все съставяш мноУ смислени мнения :D Понякога ги чета по 5 пъти за да схвана... И тей ся тва няма общо. Ти викЪш че Линкин Парк не струвЪт?! ОУкей.. Да го приемем, ама милУ сигурно си наясно че те пеят вече повече от 10 години ;) Което ги прави по някъв начин МНОГО по известни от твойте рапърчета и хип хопърчета.. И да искаш, и да не искаш трябва да приемеш че са по- известни.. И тей.. Другите метъл състави... Примерну... Iron Maiden, Manowar, W.A.S.P, Accept, Metallica AC\DC.. Те са пък на сцена от.. От на баща ми времето, ама още са известни нали?! Не веднъж съм казвала: Рап песен, чалга песен, хип хоп песен, поп песен.. Ще я забравиш след 4-5 месеца.. А в метъла- песните които са се пяли преди 20 години се слушат и до днес щоТ са нещо смислено, и не се забравят.. Редом с новите вървят и старите песни.. И чаткаш ли?!.. Не се забравят... Няма значение че последния албум на Линкин Парк е боза... Нали старите албуми още се слушат?!.. За метъл можем много да си говорим тей чИ ни мЪ предизвиквай.. :D Ади Рал мноУ цунки от тфойто метълчи :* БичкЪм тЪ {} :D
RaLi.. Love You
RaLi.. Love You
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 3327
Age : 29
Местожителство: : Spain
Registration date : 04.11.2007

http://www.otka4enataaaa.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Каква музика слушате и каква... Empty Re: Каква музика слушате и каква...

Писане by I wiLL aLwaYs LoVe You!!! Нед 23 Дек - 11:10

Не съм казЪлЪ, чИ мойте рапърчитЪ сЪ по известни Ут метЪлчитЪтЪ.. КазФЪм простУ ко мЪ кефи, и дЪъ ЛП можИ акУ искат и Ут 20 год. дЪ сЪ нЪ сценЪтЪ, амЪ никУгЪ нИ сЪ мЪ кефели, и никУгЪ няЪ мЪ кефят.. :P: Зъ мене винаги ще сЪ си пълнЪ скръб Каква музика слушате и каква... 919799 И баЙ дЪ уеЙ що сЪ чудиш нЪ "смислените" мИ мнениЙца.. То е нУрмалнУ простУ Каква музика слушате и каква... 919799
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
I wiLL aLwaYs LoVe You!!!
Полека, ще строшиш клавиатурата
Полека, ще строшиш клавиатурата

Female
Брой мнения : 2943
Age : 29
Местожителство: : BapHa
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Каква музика слушате и каква... Empty Re: Каква музика слушате и каква...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите